Rodzina – catering na wesele i przyjęcia

Rodzina – catering na wesele i przyjęcia

Potrzebny catering na wesele, rocznicę ślubu, imieniny, urodziny, komunię, chrzciny, wieczór z przyjaciółmi i wszelkie inne okazje? Dobrze trafiłeś!

Ułożymy dla Ciebie najbardziej odpowiednie menu, wyręczymy Cię w przygotowaniach, dekoracjach, a w razie potrzeby pomożemy w znalezieniu odpowiedniego miejsca!

Przyjęcie weselne – organizacja i catering

To jeden z tych dni, które pamiętasz przez całe życie.

Jedzenie na weselu to po Parze Młodej często najważniejszy punkt przyjęcia. Weranda Catering & Events posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel, które jest gwarancją, że tego dnia nie będziesz myśleć o niczym innym, niż o swojej miłości, a zorganizowane przez nas przyjęcie weselne będziesz wspominać do końca swoich dni.

Przyjęcie weselne

Komunia

Komunia jest niezwykle ważnym dniem dla całej Rodziny. A catering na komunię najlepszym rozwiązaniem, by móc w pełni cieszyć się tym dniem oraz spędzić piękny czas z Rodziną, a nie w kuchni.
Zapewnimy wszystko, co niezbędne – pyszne jedzenie, stosowną zastawę, dekoracje stołu, dyskretną i doświadczoną obsługę, a na koniec zostawimy po sobie porządek i spokój. Wszystko po to, abyś w tym czasie mógł poświęcić się Gościom.

Komunia

Chrzciny

Wiemy jak cudownym momentem w życiu są narodziny dziecka. Wiemy także, jak bardzo absorbujący jest to czas. Nie nakładaj na siebie zbyt wielu obowiązków. Pozwól sobie pomóc. Z przyjemnością przygotujemy i dostarczymy zdrowy, lekki i smaczny catering na chrzciny dobrany w taki sposób, by cieszył kubki smakowe Twoich Gości, ale również mógł być spożywany przez matki karmiące. Przygotujemy piękne nakrycie stołu, świeże kwiaty, serwetki, niezbędną zastawę stołową, a Ty będziesz mieć chwilę by odetchnąć, usiąść i w spokoju nabrać sił na kolejne wyzwania jakie niesie rodzicielstwo.

Chrzciny

Przyjęcie domowe

Weranda catering & events ponad wszystko ceni sobie rodzinną atmosferę i doskonale wie, iż imprezy domowe, choć cudowne, mogą być zajmujące.

Z przyjemnością wyręczymy Cię w przygotowaniach! Na stołach zagoszczą wyborne potrawy, wnętrze twojego domu wypełnią niepowtarzalne dekoracje i żywe kwiaty, a w tle popłynie odpowiednia muzyka. A Ty? Bądź najważniejszym Gościem na swoim przyjęciu!

Oferta przekąsek

Catering na przyjęcia domowe od Weranda Family Poznań

Piknik / Grill

Z radością zorganizujemy dla Państwa spotkanie na świeżym powietrzu we wskazanym przez Państwa lub zaproponowanym przez nas miejscu.

Przydomowy ogród, stadnina koni, park, polana nad jeziorem, czy to najlepsze miejsca na organizację cateringu na imprezę w sezonie letnim. Świeże przekąski, owoce, grill, koktajle, drinki z parasolką, nastrojowe dekoracje, niebanalna oprawa piknikowa – niezapomniane przyjemności tylko z Weranda Catering &Events!

Piknik/Grill

Catering na piknik, grilla od Weranda Family Poznań

Kategorie

+ Zostaw komentarz