Organizacja wesela – na co zwrócić uwagę?

Organizacja wesela – na co zwrócić uwagę?

Ślub to dzień, na który czeka każda para narzeczonych. Ta niepowtarzalna chwila zdarza się tylko raz w życiu, dlatego tak ważna jest jego organizacja. Wiadomo, że ślub, to nie tylko uroczysta ceremonia w kościele, ale i zabawa do samego rana przy muzyce i smakowitych potrawach. Zorganizowanie wesela nie należy z pewnością do łatwych zadań. O czym nie można zapomnieć podczas jego przygotowywania?

Przy organizacji wesela niezwykle istotne jest to, jak posadzeni będą obok siebie goście. Nie można pozwolić na to, by ciocie, które nie przepadają za swoim towarzystwem, usiadły obok siebie lub wujkowie, skłóceni o rodzinny majątek, znaleźli się przy jednym stole. Dlatego najlepiej będzie, gdy para młoda dobrze zaplanuje usadzenie gości na weselu, a na stołach znajdą się specjalne kartoniki z zapisanymi imionami gości. Wtedy pewne będzie, że nikt nie będzie zmuszony spędzać wesele wśród osób, z którymi nie będzie się dobrze bawił.

a

Wesele – zespół na żywo czy DJ?

Nie da się ukryć – dobra oprawa muzyczna jest kluczem do udanej zabawy. Aby przetańczyć całą noc, nie wystarczą wygodne buty. Jedni są fanami disco, inni wolą tańczyć przy hitach radiowych, niektórzy z kolei najlepiej bawią się przy rytmach rodem z lat 50. Przed wyborem zespołu na żywo, który zagra na weselu, dobrze będzie zasięgnąć opinii u znajomych, którzy organizację tego wydarzenia mają już za sobą. Może będą mogli polecić ciekawą orkiestrę? Jeśli większość zaproszonych na wesele to osoby młode, warto rozpatrzyć również opcję wynajęcia DJ-a. Wszystko zależy od preferencji muzycznych pary młodej oraz zaproszonych gości. Niech parkiet nie pustoszeje!

a

Bez sukni ani rusz!

Ta jedna, o której marzy każda dziewczynka. Wyczekana, planowana przez cały czas narzeczeństwa. Suknia ślubna. Nie ulega wątpliwości, że każda panna młoda chce wyglądać wyjątkowo, a suknia ma jej w tym pomóc. Istnieją różne fasony sukien ślubnych – syrena, princessa czy empire to tylko niektóre z nich. Ważne, aby dopasować model do figury panny młodej. Nie da się ukryć, że sukienka, która założona zostanie tylko raz w życiu, to niemały wydatek. Ceny sukien ślubnych zaczynają się od 1500 złotych. W tej kwestii panowie mają znacznie łatwiej – wystarczy im elegancki garnitur.

a

Na nową drogę życia…

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Świeżo upieczeni małżonkowie przyznają jednak, że wspólne planowanie przyjęcia ślubnego było dla nich doskonałą zabawą, która dodatkowo nauczyła ich dochodzenia do kompromisów i współpracy. Z pewnością warto więc wziąć na siebie organizację ślubu i wesela, aby po latach móc cieszyć się pięknymi wspomnieniami. Wszystkich, którzy poszukują cateringu na wesele lub inne uroczystości, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategorie

+ Brak komentarzy

Dodaj