Catering filmowy

Catering filmowy

CATERING FILMOWY BUFET

CATERING FILMOWY CATERING NA PLAN

CATERING FILMOWY JEDNORAZY

Długie godziny spędzone na planie zdjęciowym mogą być wyczerpujące. Intensywna praca wzmaga apetyt, a niektóre lokalizacje znajdują się w dużej odległości od najbliższego sklepu, czy też restauracji. W takim przypadku najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zamówienie cateringu filmowego. W każdej pracy, również tej na planie, przyda się pożywne śniadanie, ciepła zupa, pyszny lunch oraz kolacja, które dodadzą sił i chęci do dalszej pracy. 

Oferta cateringu filmowego w Poznaniu

Proponujemy Wam najlepszy catering filmowy w Poznaniu, zapewniając przepyszne i zróżnicowane potrawy dopasowane do gustu każdej osoby. Wiemy, że plany zdjęciowe mogą nie posiadać odpowiedniego wyposażenia, dlatego też w razie potrzeby zadbamy także o meble, przy których będzie można zrobić sobie przerwę, spokojnie się posilić oraz naładować akumulatory na kolejne godziny pracy. Serwujemy różnorodne dania, uwzględniając także opcje wegetariańskie, dzięki czemu każda osoba z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Naszym Klientom, proponujemy również zamówienie wyjątkowego cateringu na potrzeby zdjęć. Przygotowane przez naszych kucharzy kolorowe  przekąski oraz desery, czy pięknie udekorowany stół z pewnością stworzą niezwykle udany kadr! Nasi doświadczeni kucharze dbają nie tylko o smak serwowanych potraw, ale również o ich estetykę, dzięki czemu każde danie prezentuje się wyjątkowo.  Poza cateringiem dla ekipy filmowej, proponujemy także wyjątkowy catering na potrzeby zdjęć. Werandowe, kolorowe przekąski i desery w towarzystwie pięknie udekorowanego stołu z pewnością stworzą niezwykle udany kadr.