Wesele

Wesele

OFERTA PRZYJĘCIE WESELNE

Podobno tym, co goście najdłużej zapamiętują z każdego wesela, jest jedzenie. Nie suknia panny młodej, nie wystrój sali, nawet nie to, do jakiej piosenki państwo młodzi wykonali swój pierwszy taniec, tylko właśnie jedzenie! Organizacja wesela w Poznaniu to więc także wybór odpowiednich dań, które są kwestią niezwykle istotną. Same potrawy to zresztą zaledwie połowa sukcesu: szalenie istotny jest także sposób ich podania, który powinien zachwycać każdego zaproszonego Gościa nie tylko smakiem, ale i sposobem podania.

Zamów catering na poznańskie wesele

Catering weselny powinien spełniać potrzeby wszystkich gości. Naszym Klientom i ich Gościom oferujemy więc niezwykle bogate menu składające się m.in. z przystawek, dania głównego, napojów i deserów. Dzięki temu, zapewniamy Waszym Gościom bogaty wybór zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich, czy też wegańskie. Rzeczy, które należy wziąć pod uwagę jest naprawdę wiele, dlatego odpowiedzialność za weselne jedzenie lepiej złożyć na barki Werandy Catering&Events.

Wesele Poznań – różnorodne możliwości

Coraz więcej par decyduje się na organizację wesela w Poznaniu w nietypowej lokalizacji, często nawet pod wolnym niebem. Dzięki werandowemu cateringowi otwierają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości ugoszczenia rodziny i przyjaciół, ponieważ brak kuchni na miejscu nie jest dla nas żadnym problemem: całe niezbędne wyposażenie przywozimy ze sobą, a co więcej, dbamy również o odpowiednie i wygodne dla gości ułożenie wszystkich dań i ich odpowiednią oprawę oraz tematyczną ozdobę, dopasowaną do miejsca plenerowej uroczystości. Wesele w parku, na plaży, w dworku? Z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania!

Wiemy wszystko o organizacji wesela w Poznaniu

Uważasz, że catering na wesele to przede wszystkim bufet? Nic bardziej mylnego! Zamawiając ślubny catering, masz możliwość wyboru spośród kilku różnych opcji podawania posiłków – od tradycyjnego bufetu poprzez dania podawane w stylu restauracyjnym aż po najbardziej kojarzącą się z weselami opcję, czyli serwowanie dań na półmiskach, z których goście sami nakładają sobie takie porcje, na jakie mają ochotę. Możesz dobrać styl posiłku oraz ilość i częstotliwość podawanych dań tak, aby dokładnie odpowiadał Twojej wizji przebiegu wesela.

Oprócz bardzo gustownego i dopasowanego do charakteru imprezy serwowania dań, nasz catering na wesele ma jeszcze inne zalety. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że po skończonym weselu ktoś zajmie się sprzątaniem i zmywaniem. W ogóle nie musisz się o to martwić! Nasza załoga zapakuje także pozostałe po uroczystości jedzenie wedle Twoich wskazań: chcesz obdarować każdego gościa kawałkiem tortu? Życzysz sobie, żeby potrawy zostały spakowane w ściśle określony sposób? Teraz to żaden problem.