Oferta dla firm - Weranda Family Poznań – Catering & Events

Oferta dla firm


Pożywny, zdrowy i atrakcyjnie podany posiłek jest nieodłączną częścią każdego spotkania biznesowego, eventu i bankietu, dlatego Weranda Catering&Events z przyjemnością przygotuje także catering dla firm w Poznaniu na spotkanie, targi, prezentacje i konferencje. Przygotowujemy dania, które nie tylko zachwycają smakiem, ale i propozycją podania. Każde z nich powstaje na miejscu i przy użyciu tylko świeżych, pełnowartościowych składników.

Usługi cateringu dla firm w Poznaniu posiadają szereg zalet 

Wspólne spożywanie posiłków to również doskonały sposób na bliższe poznanie się współpracowników, co pozytywnie wpływa na atmosferę panująca w firmie. Catering dla firm jest więc rozwiązaniem, które cieszy się dużą popularnością. Dlatego coraz częściej mamy okazję przygotowywać dla Was również lunch w formie bufetu lub w opakowaniach jednorazowych. 

Pełnowartościowy posiłek to doskonały zastrzyk energii mający przełożenie na wydajność pracowników. Każdy z pewnością wie, że pusty żołądek nie sprzyja twórczemu myśleniu i efektywnej pracy, dlatego warto zadbać o to, by wspólne jedzenie przygotowanych stało się codzienną przyjemnością. 

Catering – spotkanie firmowe Poznań

Niezależnie od tego, czy spotkanie to ma charakter formalny, czy też nieformalny, nieodłącznym jego elementem jest jedzenie. Każde ze spotkań ma inny przebieg, lecz wszystkie z nich wymagają odpowiedniej oprawy kulinarnej. Niesmaczne i nieestetycznie podane jedzenie może negatywnie wpłynąć na wizerunek danej firmy, dlatego warto wybrać sprawdzoną firmę cateringową, taką jak Weranda Catering&Events. Przemawia za nami nie tylko doświadczenie, ale i prawdziwa miłość do jedzenia.

Od lat zajmujemy się cateringiem na spotkania firmowe w Poznaniu. Każde z naszych dań, przygotowywane jest przez doświadczonych kucharzy, którzy przykładają wagę zarówno do jego smaku, jak i wyglądu. W naszym menu znaleźć można klasyczne smaki w nowoczesnej formie, również w opcjach wegetariańskich, dzięki czemu każdy z obecnych na spotkaniu z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Catering na targi

Organizacja targów dla każdego przedsiębiorcy jest ogromnym przedsięwzięciem. Do dopilnowania jest wiele kwestii, a wszystko musi być..

Zobacz więcej
Wielkanoc firmowa

Wielkanoc firmowa

Chcąc zorganizować firmową Wielkanoc wiele osób decyduje się na zamówienie cateringu wielkanocnego. Nie od dziś wiadomo, że jedzenie jest..

Zobacz więcej