Oferta - Weranda Family Poznań – Catering & Events

Oferta


Usługa cateringu w przypadku imprezy firmowej, konferencji, bankietu czy też różnego rodzaju uroczystości rodzinnych w Poznaniu stało się rozwiązaniem popularnym i niezwykle praktycznym. Korzystają z niego nie tylko firmy, ale również osoby prywatne, chcące zaoszczędzić swój czas na przygotowywanie posiłków. Catering w wykonaniu Weranda Catering&Events to coś więcej niż przygotowane i dostarczone potrawy. To także klimat, smak, emocje i niezwykłe doznania smakowe i wizualne. Oferujemy niestandardowe koncepcje, atrakcyjne miejsca i zaskakujące scenariusze.

Czasy, w których catering kojarzony był z mało estetycznymi i niesmacznymi potrawami dawno już należą do przeszłości. Korzystając z usług naszego poznańskiego cateringu możesz mieć pewność, że tworzone przez nas potrawy będą przygotowane z najwyższą starannością oraz podane w nietuzinkowy sposób. Wiemy, że na sposób odbierania potraw ma wpływ nie tylko smak, ale i ich wygląd, dlatego też przykładamy dużą wagę do estetyki serwowanych dań. Dzięki temu, Twoi Goście otrzymują potrawy, które są niezwykle smaczne, a jednocześnie pięknie prezentują się na talerzu. 

Catering w Poznaniu – zadbamy o Wasze podniebienia

Zorganizujemy catering  w Poznaniu na konferencję i szkolenie, zatroszczymy się o wyjątkowe jedzenie oraz odpowiedni nastrój podczas uroczystych bankietów. Zadbamy o niepowtarzalną atmosferę i podniebienia Gości. Specjalnie dla Was stworzymy odpowiednią koncepcję tematyczną cateringu wraz ze scenariuszem spotkania firmowego, wigilii czy też uroczystego eventu. Z przyjemnością pomagamy naszym Klientom we wzbogaceniu cateringu o wyszukane atrakcje i oryginalne niespodzianki, które dodadzą smaku niejednemu spotkaniu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymujesz obsługę cateringową na najwyższym poziomie. 

Powodem, dla którego Weranda Catering&Events jest tak znana jest fakt, że praca jest naszą pasją. Za każdym razem przygotowujemy posiłki, które będą cieszyć nie tylko kubki smakowe, ale i oczy wszystkich Gości. Przygotowywanie dań bywa czasochłonne i wymaga odpowiedniego podejścia – menu powinno być na tyle oryginalne, by zachwyciło każdego z Gości i jednocześnie na tyle uniwersalne, by każdy z nich znalazł coś dla siebie.  W Weranda Catering&Events stawiamy na idealny kompromis między oryginalnością, uniwersalnością a wyjątkowymi doznaniami smakowymi.  

Poszukujesz firmy cateringowej w Poznaniu? Sprawdź, co potrafimy!

Od lat świadczymy usługi poznańskiego cateringu, zapewniając gościom niezapomniane doznania kulinarne. Wiemy, że jedzenie jest jednym z najważniejszych elementów eventu, dlatego tworzymy dania, które nie tylko stają się niezapomnianą częścią każdego spotkania, ale też takie, których smak i odpowiednie podanie na długo zapadają w pamięć. Nie zapominamy również o odpowiednim wystroju miejsca, dopasowanym do charakteru danej imprezy, który tworzy niepowtarzalne jej klimat. Całą obsługę doprawiamy szczyptą życzliwości i humoru, czyli tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. 

Spodziewaj się więcej, niż cateringu. Z chęcią doradzimy Ci od kwestii menu, przez wybór odpowiedniego miejsca uroczystości, koloru serwetek i kwiatów, po obsługę cateringową oraz niezwykłe atrakcje dla Gości. Wiemy, że nawet najmniejsze detale tworzą klimat danego miejsca, dlatego do każdego z nich przykładamy ogromną wagę. To między innymi dlatego, grono naszych zadowolonych Klientów nieustannie rośnie. 

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Pożywny, zdrowy i atrakcyjnie podany posiłek jest nieodłączną częścią każdego spotkania biznesowego, eventu i bankietu, dlatego Weranda..

Zobacz więcej