Najmodniejsze prezenty dla gości weselnych

Najmodniejsze prezenty dla gości weselnych

Uważni czytelnicy naszego bloga z pewnością zauważyli, że często poruszamy tematy uroczystości ślubnych i weselnych, starając się umieszczać jak najbardziej przydatne wskazówki.

Podpowiadaliśmy już, dlaczego warto zorganizować ślub po sezonie, wskazywaliśmy też najmodniejsze motywy ślubne 2018 roku. Dziś natomiast skupimy się na podarunkach dla gości, zestawiając w jednym miejscu pomysły, które są ciekawe, niebanalne i – po prostu – urocze.

1. Słoiczek miodu

Słodkie podziękowania dla gości? Dlaczego nie! Ten drobny upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzach naszych najbliższych, a poza tym… z pewnością znajdzie zastosowanie w ich kuchni. Kto bowiem nie lubi herbaty z miodem lub miodowych kanapek? Ten niepozorny słoiczek to strzał w dziesiątkę – jest bowiem uroczy, nie zajmuje dużo miejsca i… jest praktyczny.

fotolia.com, 110241072 | Autor: swety76
fotolia.com, 110241072 | Autor: swety76

2. Mini-przetwory

Kolejny pomysł, opierający się na słodkościach, czyli domowe przetwory, zamknięte w małym, ciekawie zdobionym słoiczku. Niewątpliwą zaletą tego upominku jest fakt, że przywodzi on na myśl smaki dzieciństwa i jesienne popołudnia, spędzane pod opieką babci. Wręczenie mini-przetworów w wersji „exclusive” jest więc nie tylko symbolicznym gestem, ale też sentymentalną podróżą do czasów sielanki i beztroski.

3. Małe rośliny

Upominek, który jakiś czas temu stał się hitem, jeśli mowa o weselnych trendach i zdaje się, że na długo pozostanie on w ścisłej czołówce weselnych podarunków. Doniczki z roślinami-miniaturkami to naprawdę świetny pomysł, który powinien zadowolić każdego z obdarowanych gości. Zwłaszcza teraz, gdy moda na kwiaty doniczkowe zyskuje na sile, stając się – według ekspertów – nie tylko pasją i miłym dodatkiem, lecz nawet stylem życia.

fotolia.com, 137901223 | Autor: anna_gorbenko
fotolia.com, 137901223 | Autor: anna_gorbenko

4. Zapachowe świeczki

Ten patent zawsze będzie miał grono entuzjastów, ponieważ świeczki zapachowe nigdy nie się nie znudzą, a co więcej – zawsze można z nich skorzystać, organizując romantyczną kolację, czy miłe, kameralne spotkanie ze znajomymi. To jednak nie wszystko – w końcu mogą one również umilić samotne wieczory, czyniąc je jeszcze bardziej przytulnymi. Tego typu upominek sprzyja relaksowi – trudno więc wskazać, że mógłby być dla kogoś zupełnie niepraktyczny.

fotolia.com, 192803133 | Autor: LALITA
fotolia.com, 192803133 | Autor: LALITA

5. Mydełko DIY

Własnoręczne, w pełni naturalne mydełka cieszą się coraz większą popularnością, dlatego warto zwrócić uwagę właśnie na ten trend. Podobnie, jak powyższe propozycje, również ten prezent będzie bardzo praktyczny, a przy tym jest to pomysł niebanalny i oryginalny. Jeśli chcemy zaskoczyć naszych gości, wręczając im coś nietypowego – ta propozycja zdaje być wręcz doskonała.

Podsumujmy: najmodniejsze jest to, co estetyczne, sympatyczne i praktyczne. Kierując się tym kluczem, na pewno sprawimy naszym gościom wiele radości, a przy okazji zaskoczymy ich niekonwencjonalnymi pomysłami.

+ Brak komentarzy

Dodaj