Najmodniejsze motywy ślubne 2018 roku

Najmodniejsze motywy ślubne 2018 roku

Zarówno wesele, jak i ślub to wyjątkowy i niezapomniany dzień dla każdej Pary Młodej. Wszystko musi prezentować się zachwycająco i być dopięte na ostatni guzik. By stworzyć przyjęcie jak z bajki, warto już zawczasu zapoznać się z najmodniejszymi motywami ślubnymi, które obowiązywać będą w 2018 roku.

Niezmiennie styl boho

Wiele wskazuje na to, że styl boho, znany również z sezonu 2017, w dalszym ciągu będzie na topie. Jednak czym właściwie jest ten właśnie styl? To finezyjne połączenie feerii barw, których inspiracją była hippisowska moda, nieograniczona w żadnym stopniu dresscode’m. Charakterystycznymi dla niego elementami są orientalne klimaty, minimalistyczny makijaż oraz bliskość natury.

Oryginalne, rustykalne dekoracje, minimalistyczne suknie, jak również polne bukiety kwiatów będą niezwykle pożądane w przypadku ślubów organizowanych w nadchodzącym, nowym roku. Wesele urządzane w tym właśnie stylu, doskonale sprawdzi się przede wszystkim w warunkach plenerowych, w których powinny znaleźć się nawiązania do natury, w formie między innymi kwiatów oraz innych motywów roślinnych.

Fotolia_110391498_Subscription_XXL
fotolia.com, 110391498 | Autor: yuliasverdlova

Kolorystyka stylu boho nawiązuje przede wszystkim do natury oraz ziemi. Są to więc różnego rodzaju pastele, odcienie złota, miedzi oraz subtelnej zieleni, które doskonale będą współgrać z ozdobami wykonanymi z polnych kwiatów. Dziewczęcy, delikatny makijaż z efektem „no make-up”, rozpuszczone, delikatnie falowane włosy, w których umieścić można piórka lub też wianki to absolutny must-have ślubu w tym właśnie stylu.

Styl romantyczny

Chcąc zorganizować wesele w oparciu o najnowsze trendy, warto zastanowić się również nad stylem romantycznym. Lekkie formy sukien ślubnych oraz ozdoby w kolorach lilii i delikatnego różu doskonale wpasują się w ten właśnie klimat.

fotolia.com, 110391790 | Autor: yuliasverdlova
fotolia.com, 110391790 | Autor: yuliasverdlova

Różowy będzie doskonale komponował się z odcieniami brzoskwini, czy też maliny, sprawiając, że wesele z całą pewnością zachwyci każdego z przybyłych gości. Styl romantyczny nie może obejść się też bez dodatków – białe lub pastelowe świece, bukiety świeżych kwiatów, czy LED-owe litery z imionami Państwa Młodych to elementy wręcz obowiązkowe.

Fotolia_116911588_Subscription_XXL

Wiele wskazuje na to, że w roku 2018 królować będzie minimalistyczny oraz klasyczny styl, w którym doskonale odnajdą się biele, delikatne róże, błękity, odcienie szarości oraz neutralna zieleń. Dekoracje w stonowanych kolorach połączone z bukietami świeżych kwiatów pełnić będą istotną rolę na ślubie, jak i podczas uroczystości weselnej.

+ Brak komentarzy

Dodaj