Realizacje | Weranda Poznań
Klienci

Realizacje

KLIENCI

Nasze

realizacje

Możemy pochwalić się przygotowaniem i zorganizowaniem
kilkuset imprez od kilku do 2000 osób oraz współpracą z największymi markami w Poznaniu i całej Polsce. Obsługujemy spotkania najróżniejszego typu – od małych lunchów firmowych, spotkań rodzinnych, przez pikniki i imprezy plenerowe, po uroczyste GALE oraz duże eventy firmowe.

Otrzymane referencje świadczą o powodzeniu naszych
realizacji oraz zadowoleniu Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym PORTFOLIO oraz opiniami KLIENTÓW.

Werandowa rodzina to również nasza Weranda Catering&Events. Już od wielu lat, zyskujemy Waszą przychylność i uznanie, towarzysząc Wam podczas wielu, wzruszających momentów w życiu osobistym, jak i zawodowym, dlatego też możemy pochwalić się przygotowaniem i zorganizowaniem kilkuset imprez od kilku do nawet 2000 osób oraz współpracą z największymi markami zarówno w Poznaniu i całej Polsce. Dzięki dużemu doświadczeniu i staranności w przygotowywaniu dań, opinie cateringu przygotowywanego przez nasz zespół są wyłącznie pozytywne.  

Dbamy o pozytywne opinie naszego cateringu w Poznaniu

Serwowane przez nas dania zachwycają nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Wykorzystujemy wyłącznie świeże produkty najwyższej jakości, co ma niebagatelny wpływ na ich smak. To właśnie dlatego, tak wielu z Was decyduje się na skorzystanie z naszych usług.

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów, nowe miejsca, nowe smaki, dlatego też zajmujemy się obsługą spotkań najróżniejszego typu – od małych lunchów firmowych, spotkań rodzinnych, przez pikniki i imprezy plenerowe, po uroczyste gale oraz duże eventy firmowe. Otrzymane referencje stanowią też potwierdzenie naszych realizacji oraz Waszego zadowolenia. Jeżeli chcesz, aby nasze werandowe posiłki były częścią również Twojego spotkania, z niecierpliwością czekamy na kontakt. 

Nasi Klienci

rodan

image-0001 (7)

Referencje CSS PAN

image-0001 (4)

image-0001 (3)

image-0001 (2)

referencje BMW

image-0001

referencje MJM

image-0001 (6)

referencje YES