Biznes – Catering dla firm

Biznes – Catering dla firm

Zorganizujemy catering na konferencję i szkolenie, zatroszczymy się o wyjątkowe jedzenie oraz odpowiedni nastrój podczas uroczystych bankietów, zadbamy o niepowtarzalną atmosferę oraz podniebienia na spotkaniach firmowych. Specjalnie dla Państwa stworzymy odpowiednią koncepcję tematyczną oraz scenariusz pełen wyszukanych atrakcji i oryginalnych niespodzianek, które dodadzą smaku niejednemu biznesowemu spotkaniu.

Lunch dla firm

Na spotkania w siedzibie firmy oferujemy catering na lunch w dwóch odsłonach:

- Lunch w formie bufetu
– Lunch w opakowaniach jednorazowych

LUNCH

Catering na szkolenia i konferencje

By umysły uczestników szkolenia czy konferencji pracowały jak należy, niewątpliwie trzeba zapewnić im niezbędne paliwo, czyli jedzenie.

Najczęściej catering na szkolenia i konferencje przygotowujemy w postaci przerwy kawowe oraz lunchu na ciepło.  Z przyjemnością podejmiemy się także cateringu w lunchu na zimno. Nasze szerokie menu przekąsek oraz deserów z pewnością urozmaici i osłodzi każde spotkanie.

Przerwa kawowa

 Lunch na szkolenie

Oferta Finger Food

 

Catering na szkolenia i konferencje od Weranda Family Poznań

Bankiet / Gala / Jubileusz

Na powodzenie każdego spotkania firmowego składa się wiele czynników, ale najważniejsze to: dobrze dobrane miejsce, menu, oprawa oraz bezbłędna obsługa.

Z naszym doświadczeniem uważamy się za specjalistów w tej dziedzinie.

Bankiet

Spotkanie świąteczne

Święta to najczęstsza okazja do spotkania firmowego. Warto zatem zabdać o wyjątkową atmosferę, miejsce oraz przysmaki świąteczne. Na tę okoliczność mamy do zaproponowania przepiekną lokalizację w centrum Pozanania, ale z przyjemnością także przygotujemy spotkanie u Państwa w siedzibie i zadbamy, by codzienne miejsce pracy nabrało niezwykłągo, świątecznego klimatu.

Oferta świąteczna

Catering na bankiet lub wigilie firmową od Weranda Family Poznań

Impreza plenerowa

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa catering na spotkanie na świeżym powietrzu we wskazanym przez Państwa lub zaproponowanym przez nas miejscu.

Ogród firmowy, park, polana nad jeziorem, stadnina koni, pole piknikowe to najlepsze miejsca na organizację imprezy plenerowej w sezonie letnim. Nastrojowe dekoracje, niebanalna oprawa piknikowa, menu grillowe, owoce sezonowe – jednym słowem odpowiedni catering na plener. Z Werandą Catering & Events zawsze świeżo i soczyście!

 Piknik/Grill

Catering na imprezy plenerowe dla firm od Weranda Family Poznań

Kategorie

+ Brak komentarzy

Dodaj